Yiğit TURAK

Yeni Hayat

| Ağustos 28, 2012 |

Kariyer hayatıma bundan sonra Bilgi Sistemleri Risk Yönetimi alanında devam etme kararı aldım. Bu karar; ani ve kısa zaman içinde alınmış bir karar olmamakla birlikte; çok uzun bir zaman süresince enine boyuna düşünülmüş, aile ve yakın çevremdeki insanlara danışarak alınmış bir karardır.
Lostar’da başladığım IT Güvenlik kariyerimin üstüne KoçSistem’de kattığım bilgi, beceri ve iş tecrübesini katarak kendimi çok kısa sürede fazlasıyla geliştirdiğimi düşünüyorum. Kariyer planıma Lostar’dan çalışırken Bilgi Güvenliği ve Risk Yönetimi alanında devam etme kararı almıştım. İşlerin mutfak olarak nitelendirdiğim arka tarafını öğrenemek için KoçSistem’e BT Güvenlik Uzmanı olarak başladım. Burada edineceğim iş, ürün ve proje tecrübesi ile askerden döndüğüm de istediğim alana geri dönmeyi planlamaktaydım. Ancak yaşanan bazı sebeplerden dolayı bu süreci biraz daha erkene çekmek zorunda kaldım.

Umarım yeni işim bundan sonra daha hayırlı olur ve uzun yıllar yeni başlayacağım kurumumda çalışma fırsatına sahip olurum.

Yorumlar

Cevapla

    Anın Sözü

    Takip etmesi daha kolay

    Arama